Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dan v rozhovoru pro časopis

15. 10. 2006

Přečtěte si, co řekl Dan v rozhovoru pro časopis Popcorn:)!!!


Daniel Radcliffe: "Těším se na natáčení prvního polibku"

Dobře ho známe jako studenta školy kouzel Harryho Pottera. Ale co soukromý život Daniela Radcliffa? To je jako jedno velké tajemství. Přečtěte si rozhovor z časopisu Popcorn (únor 2006; číslo 2; 45 kč; 78 sk), kde se mimo jiné dozvíte i to, co na něm jeho učitele rozčiluje, a co mu píší do vysvědčení, nebo jestli byl při natáčení v prefektské koupelně opravdu nahý! ;o) Můžete vyhrát i diář s tématem Ohnivého poháru na rok 2006!

ZATYKAČ 

JMÉNO: Daniel Radcliffe

NAROZEN: 23. 7. 1989

MÍSTO NAROZENÍ: Londýn

VÝŠKA: 166 cm

BARVA VLASŮ: hnědá

BARVA OČÍ: modrá

ZÁJMY: filmy, fotbal, punk-rock, baskytara

Londýn, Leicester Square. Na premiéru a rudý koberec vstoupil Daniel Radcliffe (16) v elegantím hábitu ze zeleného sametu. Šarmantně se usmíval, uvolněně si povídal s fanoušky a skládal Katie Leung, která v Ohnivém poháru ztvárnila Cho Chang komplimenty ("No nevypadá úžasně?") Daniel Radcliffe - od hlavy k patě gentleman! Jako Harry Potter poprvé prožil zamilování a trápení s láskou, v soukromí nasbíral podobné zkušenosti: když ho při natáčení líčila o sedm let starší Amy Byrne, prý to mezi nimi pěkně zajiskřilo. Sešli se párkrát u ní doma a Daniel ji dokonce představil rodičům. Pak to krachlo - konec! Daniel o tom ovšem nechce mluvit. Zato nás překvapil jinými tajemstvími, která se skrývají v jeho srdci...

Jsi nejúspěšnější teenager na světě. Na londýnskou premiéru Ohnivého poháru čekalo v dešti 7000 fanoušků, jen aby tě mohli vidět. Není to někdy trochu k zbláznění?
Hej, já jsem a zůstanu úplně normální kluk, kterje měl náhodou štěstí, že může hrát Harryho Pottera! Samozřejmě, že je skvělý, že tě má rádo a obdivuje tolik lidí, ale jako felká hvězda se vůbec necítím! Nemám důvod být arogantní. Až budu za dva roky dělat řidičák, taky si kvůli tomu nepořídím plnou garáž ferrari! (smích)

Co se pro tebe s posledním dílem Harryho Pottera změnilo v soukromí?
Oslavil jsem šestnácté narozeniny! Pokud žiju v Anglii, znamená to, že teď můžu mít oficiálně sex, hrát loterii a se souhlasem rodičů se můžu i oženit! Žádnej strach, ženit se nechci, ale na loterii už jsem se dlouho těšil!

Ty jsi na loterii? To myslíš vážně? Vždyť jsi multimilionář. Tvůj majetek se odhaduje na víc než 15 milionů eur...
Peníze mě nikdy nezajímaly. Nemám představu, kolik jich skončilo na mém účtu. Mně jde hlavně o zábavu! Kromě toho mě za všeho nejvíc zajímají holky.

A kdo se ti líbí?
Hrozně hezká mi přijde Scarlett Johansson a navíc je to skvělá herečka. Třída je i Natalie Portmann.

A co je s Amy? Proč jste se rozešli?
Jsem dobří kamarádi - a konec komentářů!

Jsi momentálně zamilovaný?
Ne, nemám žádnou přítelkyni. Jsem členem klubu osamělých srdcí! (smích)

Zpátky k filmové postavě: proč jsi vlastně pro to, že by měl Harry Potter na konci umřít?
Pro mně by to bylo rozhodně vyvrcholení celého příběhu! Harry by byl přece skvělý tragický hrdina, který by obětoval svůj život pro zničení Lorda Voldemorta. Sorry, ale všechno ostatní by mi přišlo příliš sentimentální a zničilo by to tu geniální ponurou atmosféru jeich spolku. Boj dobra se zlem je přece s každým dílem dramatičtější, a proto doufám, že sedmý díl Harryho Pottera nebude mít žádný happyend.

Kolují drby, že do té doby už ale Harryho Pottera hrát nebudeš...
Kdo to říká? Samozřejmě musím na každý další díl uzavírat novou smlouvu a znovu se rozhodovat. Každý díl Harryho Pottera znamená půl roku tvrdé práce, víkendů strávených nad učením do školy a nekonečné množství různých termínů. Tedy na jedné straně. Na druhé straně je při natáčení sranda a znamená to pro mě další a další výzvy. Třeba když myslím na to, co se na mně v pátém a šestém díle všechno chystá (tajuplně se usměje).

Máš na mysli třeba milostné scény?
Jo, už se nemůžu dočkat, až před kamerou políbím nějakou holku! Můj první filmový polibek si ale neprožiju v Harrym Potterovi, ale ve filmu December Boys, který bych měl zakrátko dokončit. Mimochodem, hraju tam sirotka.

Chtěl bys v Ohnivém poháru políbit Katie Leung, jak bylo původně v plánu?
Jo, byl jsem opravdu zklamaný. Ale na druhou stranu tam jsou některé scény dost romantické i bez polibku. Moc jsem si to užíval hrát stydlivého teenagera, který nemá páru, jak má mluvit s holkama. V zásadě to znám sám od sebe. Při takových scénách zažívám intenzivní pocity.

Máš kromě dívek ještě jiné slabosti?
Jsem hrozně upovídaný! Vážně, v zásadě mám na každém školním vysvědčení napsáno: "Daniel by se měl naučit držet jazyk za zuby!" Když jsem nervózní, mluvím hrozně rychle. To učitele neskutečně rozčiluje.

Poslední otázka: byl jsi v té slavné vanové scéně opravdu nahý?
(smích) Sorry, ale to ti neprozradím! Tohle tajemství zná jen Harry a já!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář