Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proč Dan trpí svou výškou?

4. 1. 2008

Dan trpí svou výškouLondýn - Představitel čarodějnického učně Harryho Pottera, herec Daniel Radcliffe (18), je natolik zoufalý ze svého malého vzrůstu, že poslal dotaz do agentury, která se zabývá vyřízením dotazů na jakékoli téma, do kolika let vlastně roste zdravý kluk. Mladý herec se zatím vytáhl do výšky 168 cm, což je pro něj značně degradující výsledek. V jeho očích by bylo optimální měřit alespoň 180 cm. K vysněné výšce mu však zřejmě nepomůže ani Harryho čarodějná hůlka.

článek z Bleskove.cz

Zahraje si Dan gaye?


S pověstí slušného chlapce a miláčka děvčat chce Dan skoncovat za každou cenu.Producenti mu nabídli roli mladého špiona Guya Burgessa,homosexuálního studenta univerzity v Cambridge.

Film Another Country popisuje příběh dvou kamarádu,kteří vzájemnými citmy bojovat v pozadí Anglie v 30-letech. Od Radcliffea se očekává,že se ve filmu objeví nahý,bude se líbat s mužem a zúčastní se s ním erotické scény. Dan prý tuto roli bere jako výzvu.

 

,,Nikdy by jsem nehrál homosexuální postavu jen pro nic za nic. Ale pokud by byl kvalitní scénář a já by jsem hrál dobrou postavu,potom by jsem na to přistoupil. hrát postavy objevující svoji sexualitu je výzva."potvrdil Radcliffe.


Zdroj: hpblog.blog.cz, mamlasek.blog.cz, Copyright © - Mamlasek
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

cool

(nikki, 27. 2. 2012 13:31)

si skvelliiiiiiiiiiiiiiiiii lubim ta