Jdi na obsah Jdi na menu
 


Radcliffa vytlačuje nový idol!!!

30. 9. 2006

Daniela Radcliffa vytlačuje nový idol!!!

Dosud se Daniel Radcliffe (17), jenž ztělesňuje čarodějnického učně Harry Pottera, těšil obrovské přízni zejména dospívajících dívek a hřál se na výsluní popularity. Nyní se však zdá, že bude muset ustoupit vrstevníkovi Alexu Pettyferovi, jenž se pomalu, ale jistě stává novým idolem mládeže obojího pohlaví. Svědčí o tom alespoň emocemi nabitá atmosféra, jež provázela světovou premiéru hollywoodského snímku Stormbreaker, která se uskutečnila v Londýně. Školák z Windsoru, jenž si při konkurzu na hlavní roli hravě poradil s pěti stovkami dalších adeptů, ztvárňuje po boku veteránů stříbrného plátna, jako jsou Ewan McGregor (35) a Mickey Rourke (53), začínajícího špiona Alexe Ridera, jenž pracuje pro britskou tajnou službu MI6.

Scénář snímku vychází z jedné části úspěšného románového cyklu od Anthony Horowitze, který v něm vdechl život další teenagerovské postavě, s níž se dokáží mladí lidé ztotožnit. Kritika přiznává Alexi Riderovi formát klukovského Jamese Bonda. Stejně jako agent 007 jde totiž neúnavně za svým cílem a dokáže na poslední chvíli odvrátit pohromu, která se zdá nevyhnutelná.

Ve snímku Stormbreaker Alex pokračuje v pátrání svého strýce Iana Ridera, který byl rovněž tajným agentem a přišel při něm o život. Podaří se mu odhalit, že počítač, jenž figuruje v názvu filmu, má vlastně zanést nebezpečný virus do všech škol, jimž byl věnován údajným dobrodincem. Po tomto filmu má následovat ještě pět dalších.

A Alex Pettyfer už se těší, jak si v nich opět zahraje, protože si oblíbil svého hrdinu. Ještě větší radost má však poměrně plachý školák z toho, jak se o něj začínají zajímat početné davy dívek. "Děvčata nepřestávala ječet a já jsem si s nimi chtěl celý večer povídat," svěřil se plný nadšení novinářům krátce po premiéře. A liboval si, že ho přímo zasypávala polibky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář