Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Radcliffa vytlačuje nový idol!!!

30. 9. 2006

Daniela Radcliffa vytlačuje nový idol!!!

Dosud se Daniel Radcliffe (17), jenž ztělesňuje čarodějnického učně Harry Pottera, těšil obrovské přízni zejména dospívajících dívek a hřál se na výsluní popularity. Nyní se však zdá, že bude muset ustoupit vrstevníkovi Alexu Pettyferovi, jenž se pomalu, ale jistě stává novým idolem mládeže obojího pohlaví. Svědčí o tom alespoň emocemi nabitá atmosféra, jež provázela světovou premiéru hollywoodského snímku Stormbreaker, která se uskutečnila v Londýně. Školák z Windsoru, jenž si při konkurzu na hlavní roli hravě poradil s pěti stovkami dalších adeptů, ztvárňuje po boku veteránů stříbrného plátna, jako jsou Ewan McGregor (35) a Mickey Rourke (53), začínajícího špiona Alexe Ridera, jenž pracuje pro britskou tajnou službu MI6.

Scénář snímku vychází z jedné části úspěšného románového cyklu od Anthony Horowitze, který v něm vdechl život další teenagerovské postavě, s níž se dokáží mladí lidé ztotožnit. Kritika přiznává Alexi Riderovi formát klukovského Jamese Bonda. Stejně jako agent 007 jde totiž neúnavně za svým cílem a dokáže na poslední chvíli odvrátit pohromu, která se zdá nevyhnutelná.

Ve snímku Stormbreaker Alex pokračuje v pátrání svého strýce Iana Ridera, který byl rovněž tajným agentem a přišel při něm o život. Podaří se mu odhalit, že počítač, jenž figuruje v názvu filmu, má vlastně zanést nebezpečný virus do všech škol, jimž byl věnován údajným dobrodincem. Po tomto filmu má následovat ještě pět dalších.

A Alex Pettyfer už se těší, jak si v nich opět zahraje, protože si oblíbil svého hrdinu. Ještě větší radost má však poměrně plachý školák z toho, jak se o něj začínají zajímat početné davy dívek. "Děvčata nepřestávala ječet a já jsem si s nimi chtěl celý večer povídat," svěřil se plný nadšení novinářům krátce po premiéře. A liboval si, že ho přímo zasypávala polibky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář