Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dan v Extras?!

8. 10. 2006

Dan o roli v Extras - aktualizováno!!!

Dan o své roli v sérii Extras:

"Hraji ve skautské uniformě úplně, ale úplně zborceného sebe sama," směje se Daniel, "protože očividně nemohli odkazovat na Harryho Pottera, takže mě museli obléct do skautské uniformy. Nemohli mě nechat ve školních šatech nebo něčem takovém. Ty skautské uniformy vypadají absolutně směšně a velmi, velmi legračně. Hraji velmi nepříjemného teenagera, který bez ustání flirtuje s každým, koho vidí. Mělo by to být hodně, hodně zábavné, ale v té epizodě je další celý příběh, který je, myslím, taky velmi legrační."


Daniel Radclife

Dan o tom, jak se k roli vůbec dostal...:
"Viděli mě na Jonathan Rossovi a řekli:´Hej, byl by dobrej.´A tak kontaktovali mého agenta a tak to se to vlastně stalo.
Souhlasil jsem, protože jsem velkým fanouškem Rickyho Gervaise a série Extras. Souhlasil jsem ještě předtím, než jsem viděl scénář nebo tak. Znal jsem mlhavý nástin, ale vlastně jsem neviděl dialog a materiál.
Pamatuji si, jak jsem byl v Austrálii a můj taťka a já jsme s ním museli o tom povídat, protože on prostě chtěl se mnou mluvit. Zavolal jsem mu a půl hodiny jsme diskutovali o epizodě. Byl to pro mě opravdu velký okamžik mluvit s ním.
O pár měsíců později mi poslali scénář. Byl super - a velmi, velmi legrační. Natáčel jsem před pár týdny."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

aunaun

(tree_tree_123@hotmail.com, 19. 3. 2007 4:59)

I am very happy when watch Harry Potter because it is interest for everyone.

tree_tree_123@hotmail.com

(aunaun, 19. 3. 2007 4:58)

lone daniel