Jdi na obsah Jdi na menu
 


7 článků!

10. 6. 2008

Dan daroval svoje brýle na charitu" Britští herci, Tony Blair, ostatní celebrity i členové štábu, kteří se zúčastnili Yoko Ono - talk show Jerryho Springera (předešlého Britského premiéra) budou spojení dohromady ve formě železniční tratě. Výstavu budou tvořit vlaky (které vytvořili nacisté) na vzpomínku obětem koncentračních táborů po celé Evropě. V táborech zemřelo odhadem asi 6 milionů Židů.
 

Výstava začne v Liverpoole 21. ledna. Město v severozápadní Anglii bude památním městem Holokaustu do 27. ledna, kdy oslava přenese do Auschwitzu. "

20961453.jpg Daniel Radcliffe picture by cool-vercik


Stránka k filmu Journey


IMDb nedávno vytvořila stránku pro film Journey, ve kterém bude hrát i Daniel Radcliffe. FIlm bude vlastně biografie Dana Eldona, 22-ti letého fotografa, který byl mezi čtyřmi novináři, kteří byli v červenci 1993 v Mogadishu ukamenováni davem .
Eldon po sobě zanechal 17 deníků, tisíce fotek a odkazů.

Podle IMDb film bude režírovar Bronwen Hughes, a do kin by se měl dostat teprve v roce 2009.


Daniel se rozešel s přítelkyní


Britský deník News of the World dnes informoval, že se osmnáctiletý Daniel Radcliffe rozešel se svou dvaadvacetiletou hereckou kolegyní Laurou O'Tooleovou,

 

"Daniel a já zůstáváme, ale dobří přátelé," řekla O'Tooleová listu. Radcliffe a O'Tooleová se seznámili loni na podzim během zkoušek na divadelní představení Equus, kde oba při jedné scéně vystupují nazí. Jejich vztahu tehdy média věnovala značnou pozornost.

!Upozorňuji, že informace, že Daniel s touto dívkou chodí nebyla potvrzená!Dan si koupil další byt za 82 milionů


Britská hvězda si koupila v New Yorku již druhé apartmá, tentokrát investoval představitel malého čaroděje 4,9 milionu dolarů, tedy něco kolem 82 milionů korun.

 

Daniel je podle odhadů vlastníkem jmění dosahujícího v přepočtu 850 milionů korun. Před Vánocemi si v newyorské čtvrti SoHo koupil byt v přepočtu za zhruba sedmdesát milionů korun. Ten však pronajímá za dvacet tisíc dolarů měsíčně.

 

Nový byteček má herec na Manhattanu. Je to třípokojový, 220 metrů čtverečních velký apartmán v kosmopolitní části New Yorku. Tohle bydlení však Daniel pronajímat nebude, ale využije ho jako útočiště, z něhož zamíří v září na Broadway, kde bude vystupovat nahý ve hře Equus. V ní loni na londýnském West Endu slavil velké úspěchy. Z oken bytu je vidět řeka Hudson a newyorský záliv.
Co o líbání dvou mužů řekla Danielova mluvčí?


Co včera řekla na tuto událost Danielova mluvčí ? "Bylo to nenucené gesto Jamese, který byl velmi vtipný. Daniel to vzal v optimistickém duchu, bylo to úmyslné."


Kuřák Daniel z BLESKU.cz


A od prvního dílu se změnilo mnohé, hlavní hrdina zestárnul a dospěl, ale hlavně se zahalil do cigaretového kouře. Pěkně tím leze na nervy svým kolegům, protože denně prý stáhne minimálně krabičku.

 

Osmnáctiletý Radcliffe je při natáčení jednotlivých scén údajně nervózní, protože se nemůže dočkat, až si zapálí další cigaretu.

 

"Daniel v současnosti vykouří až dvacet cigaret denně. Pokaždé, když zavolají ´Střih!´, zapálí si. Je to nechutné. Přátelé a kolegové včetně Ruperta Grinta ho varovali o rizicích kouření. Ale on na to vůbec nedbá," prozradil na Radcliffa zdroj z natáčení.

 

Osmnáctiletá naděje britského herectví v posledních měsících vyráží na večírky se slavnými kolegy a zdá se, že od nich chytá špatné zvyky. Naposledy byl spatřen s Kevinem Spaceym či Stephenem Fryem. Oba jsou vášnivými kuřáky.Daniel hledá ztracenou lásku!Slavný, bohatý mladík spatří neznámou dívku přes místnost plnou lidí. Jejich oči se významně setkají, ale pak dívka zmizí - a on ji už nikdy nepotká...

Ano, je to trochu otřepané, ale přesně tohle se prý stalo Danielu Radcliffovi, slavnému a bohatému představiteli filmového Harryho Pottera, při jeho nedávné návštěvě Austrálie.

 

 

Osmnáctiletý britský herec svoje trápení svěřil v rozhovoru pro list The Daily Telegraph. Radcliff, o němž je známo, že se mu nedaří najít přítelkyni, se s neznámou dívkou setkal v zákulisí během udělování cen Australského filmového institutu.

 

 

"Byla tam jedna dívka, pane bože, dívala se na mě, jako by se na mě chtěla vrhnout," říká Radcliffe. "Dívala se na mě celý večer a já jsem za ní chtěl jít a vzít si její telefonní číslo, ale pak už jsem ji nemohl najít. Na párty jsem chodil snad hodinu sem a tam, hledal jsem ji jako patetický zoufalec, ale strašně mi na tom záleželo."

 

 

Na dotaz, jestli by mu noviny nemohly pomoct ji najít, se Radcliffe jen začervenal a smutně zavrtěl hlavou. "Neznám její jméno, nepamatuju si ho," řekl herec, jehož majetek se odhaduje na v přepočtu zhruba 800 milionů korun.

 

 

V minulosti si často stěžoval, že se s ním chce spousta dívek seznámit jen kvůli slávě a penězům. Do Austrálie by se ale rád vrátil a kdo ví? Třeba bude mít tenhle otřepaný hollywoodský příběh tradiční happy end.


Zdroje: mamlasek.blog.cz, PotterWeb.cz, hpblog.blog.cz, harrypotter-world.blog.cz, harryemmaron.blog.cz, 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Test, just a test

(Marimus, 19. 8. 2018 10:14)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(gueret, 11. 8. 2018 3:33)

Hello. And Bye.

New package XRumer 16.0 + XEvil 4.0 solve more than 8400 type of CAPTCHAs

(Helenpof, 23. 6. 2018 14:28)

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!


XEvil.net

Hi!

(JesusTaf, 24. 4. 2018 18:19)

Hi!

XEvil can solve 99% types of captcha

(MashaDug, 30. 1. 2018 18:29)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.


dan-radcliffe.estranky.cz

See also:
captcha entry captcha com 791

Free XEvil Demo solve 99% types of captchas

(MashaDug, 5. 12. 2017 12:54)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Test, just a testTest, just a test

(Hegoinfon, 5. 5. 2017 9:48)

Beautiful Sexy Girls Wallpapers!

(Romanmot, 21. 2. 2017 19:51)

Get Good Girls Wallpapers!
New Beautiful Wallpapers every 55 minutes. Get it absolutely FREE!

ONLY 16+ ;)

Join to our community: https://goo.gl/3u6qg1

Best choice!