Jdi na obsah Jdi na menu
 


7 článků!

10. 6. 2008

Dan daroval svoje brýle na charitu" Britští herci, Tony Blair, ostatní celebrity i členové štábu, kteří se zúčastnili Yoko Ono - talk show Jerryho Springera (předešlého Britského premiéra) budou spojení dohromady ve formě železniční tratě. Výstavu budou tvořit vlaky (které vytvořili nacisté) na vzpomínku obětem koncentračních táborů po celé Evropě. V táborech zemřelo odhadem asi 6 milionů Židů.
 

Výstava začne v Liverpoole 21. ledna. Město v severozápadní Anglii bude památním městem Holokaustu do 27. ledna, kdy oslava přenese do Auschwitzu. "

20961453.jpg Daniel Radcliffe picture by cool-vercik


Stránka k filmu Journey


IMDb nedávno vytvořila stránku pro film Journey, ve kterém bude hrát i Daniel Radcliffe. FIlm bude vlastně biografie Dana Eldona, 22-ti letého fotografa, který byl mezi čtyřmi novináři, kteří byli v červenci 1993 v Mogadishu ukamenováni davem .
Eldon po sobě zanechal 17 deníků, tisíce fotek a odkazů.

Podle IMDb film bude režírovar Bronwen Hughes, a do kin by se měl dostat teprve v roce 2009.


Daniel se rozešel s přítelkyní


Britský deník News of the World dnes informoval, že se osmnáctiletý Daniel Radcliffe rozešel se svou dvaadvacetiletou hereckou kolegyní Laurou O'Tooleovou,

 

"Daniel a já zůstáváme, ale dobří přátelé," řekla O'Tooleová listu. Radcliffe a O'Tooleová se seznámili loni na podzim během zkoušek na divadelní představení Equus, kde oba při jedné scéně vystupují nazí. Jejich vztahu tehdy média věnovala značnou pozornost.

!Upozorňuji, že informace, že Daniel s touto dívkou chodí nebyla potvrzená!Dan si koupil další byt za 82 milionů


Britská hvězda si koupila v New Yorku již druhé apartmá, tentokrát investoval představitel malého čaroděje 4,9 milionu dolarů, tedy něco kolem 82 milionů korun.

 

Daniel je podle odhadů vlastníkem jmění dosahujícího v přepočtu 850 milionů korun. Před Vánocemi si v newyorské čtvrti SoHo koupil byt v přepočtu za zhruba sedmdesát milionů korun. Ten však pronajímá za dvacet tisíc dolarů měsíčně.

 

Nový byteček má herec na Manhattanu. Je to třípokojový, 220 metrů čtverečních velký apartmán v kosmopolitní části New Yorku. Tohle bydlení však Daniel pronajímat nebude, ale využije ho jako útočiště, z něhož zamíří v září na Broadway, kde bude vystupovat nahý ve hře Equus. V ní loni na londýnském West Endu slavil velké úspěchy. Z oken bytu je vidět řeka Hudson a newyorský záliv.
Co o líbání dvou mužů řekla Danielova mluvčí?


Co včera řekla na tuto událost Danielova mluvčí ? "Bylo to nenucené gesto Jamese, který byl velmi vtipný. Daniel to vzal v optimistickém duchu, bylo to úmyslné."


Kuřák Daniel z BLESKU.cz


A od prvního dílu se změnilo mnohé, hlavní hrdina zestárnul a dospěl, ale hlavně se zahalil do cigaretového kouře. Pěkně tím leze na nervy svým kolegům, protože denně prý stáhne minimálně krabičku.

 

Osmnáctiletý Radcliffe je při natáčení jednotlivých scén údajně nervózní, protože se nemůže dočkat, až si zapálí další cigaretu.

 

"Daniel v současnosti vykouří až dvacet cigaret denně. Pokaždé, když zavolají ´Střih!´, zapálí si. Je to nechutné. Přátelé a kolegové včetně Ruperta Grinta ho varovali o rizicích kouření. Ale on na to vůbec nedbá," prozradil na Radcliffa zdroj z natáčení.

 

Osmnáctiletá naděje britského herectví v posledních měsících vyráží na večírky se slavnými kolegy a zdá se, že od nich chytá špatné zvyky. Naposledy byl spatřen s Kevinem Spaceym či Stephenem Fryem. Oba jsou vášnivými kuřáky.Daniel hledá ztracenou lásku!Slavný, bohatý mladík spatří neznámou dívku přes místnost plnou lidí. Jejich oči se významně setkají, ale pak dívka zmizí - a on ji už nikdy nepotká...

Ano, je to trochu otřepané, ale přesně tohle se prý stalo Danielu Radcliffovi, slavnému a bohatému představiteli filmového Harryho Pottera, při jeho nedávné návštěvě Austrálie.

 

 

Osmnáctiletý britský herec svoje trápení svěřil v rozhovoru pro list The Daily Telegraph. Radcliff, o němž je známo, že se mu nedaří najít přítelkyni, se s neznámou dívkou setkal v zákulisí během udělování cen Australského filmového institutu.

 

 

"Byla tam jedna dívka, pane bože, dívala se na mě, jako by se na mě chtěla vrhnout," říká Radcliffe. "Dívala se na mě celý večer a já jsem za ní chtěl jít a vzít si její telefonní číslo, ale pak už jsem ji nemohl najít. Na párty jsem chodil snad hodinu sem a tam, hledal jsem ji jako patetický zoufalec, ale strašně mi na tom záleželo."

 

 

Na dotaz, jestli by mu noviny nemohly pomoct ji najít, se Radcliffe jen začervenal a smutně zavrtěl hlavou. "Neznám její jméno, nepamatuju si ho," řekl herec, jehož majetek se odhaduje na v přepočtu zhruba 800 milionů korun.

 

 

V minulosti si často stěžoval, že se s ním chce spousta dívek seznámit jen kvůli slávě a penězům. Do Austrálie by se ale rád vrátil a kdo ví? Třeba bude mít tenhle otřepaný hollywoodský příběh tradiční happy end.


Zdroje: mamlasek.blog.cz, PotterWeb.cz, hpblog.blog.cz, harrypotter-world.blog.cz, harryemmaron.blog.cz, 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

fapmydick

(NickP_kex, 20. 12. 2018 11:32)


The quantum matrix is calling to you via supercharged electrons. Can you hear it? If you have never experienced this evolution on a cosmic scale, it can be difficult to self-actualize. Prophet, look within and beckon yourself.
https://fapmydick.com/videos/2362/tanya-tate-cheating-house-wife-fucks-her-maid-with-nieghbor-milf/

Test, just a test

(AndreBycle, 8. 12. 2018 6:31)

Hello. And Bye.

Best Way To Get FREE Cryptocurrency Coins

(eromborysfuff, 26. 10. 2018 16:13)

Hi

I want to be a part of Cryptocurrency but me and my friends dont have any money to buy some Cryptocurrency.
So I went looking how we could get some Free Crypto.
We have found 4 ways to do it !

How to get FREE Cryptocurrency !

1. Claim Faucets every day
2. Play Games and EARN FREE Bitcoins
3. Watch advertisements and earn FREE Bitcoins
4. EARN FREE Tokens From Airdrops


Click here and take a look:https://www.faucetcryptocurrency.net

Want to earn Cryptocurrency with your Mobile Phone? (Electroneum)
https://freemobileminerelectroneumfree10etnday.wordpress.com/2018/10/05/etn/

Good luck and have fun collecting FREE Cryptocurrency

Greetings

Test, just a test

(HomerGab, 26. 9. 2018 5:02)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(niseraida, 25. 9. 2018 10:53)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(umla, 21. 9. 2018 11:14)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(xurmun, 12. 9. 2018 2:20)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(feran, 7. 9. 2018 3:51)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(vennnile, 7. 9. 2018 3:48)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(etiol, 7. 9. 2018 3:39)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(eliali, 4. 9. 2018 3:55)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(hemerrila, 31. 8. 2018 6:27)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(cynengefl, 31. 8. 2018 4:21)

Hello. And Bye.

Where is somewhere I can watch Creed II free without downloading or surveys?

(Robertthoft, 27. 8. 2018 21:09)

If you are 1 of individuals who savored https://creed2full.com/ - Creed II full movie, this will be great news for you, since the sequel to the famed franchise will be released in November of this 12 months, but nowadays the first marketing photos have been disclosed.

In them you can see the protagonists Michael B. Jordan (Apollo Creed II) and Sylvester Stallone (Rocky Balboa), https://creed2full.com/ - https://creed2full.com/ who are part of the movie directed by Steven Caple Jr.

The movie will continue the Rocky saga, which this time will be centered on the son of Apollo Creed II and his convulsive lifetime that requires location among the fight in the ring, in which he will search for to avenge the demise of his father. A prolonged highway that will be hand in hand with Rocky Balboa.

Tessa Thompson, Florian Munteanu and the return of Dolph Lundgren as Ivan Drago are also section of the novelties it delivers https://creed2full.com/ - Creed II

Adapted from the British tv https://widowsfull.com/ - Widows full movie series of the similar title, McQueen co-writes this movie with Gillian Flynn, the well known creator of 'Gone Girl' and the new results of HBO, 'Sharp Objects'. The plot revolves all-around a tragedy that influences not only the character of Viola Davis, but also individuals of Michelle Rodriguez, Cynthia Erivo and Elizabeth Debicki.

Liam Neeson, Manuel Garcia-Rulfo, Jon Bernthal and Garret Dillahunt perform the husbands of the 4 protagonists who, during a unsuccessful armed robbery, are murdered. Right after the truth, their Widows determine to stop the theft not only for the money at stake, but as a measure of survival.

Together the way, they will fulfill the people of Brian Tyree Henry and Colin Farrell who, as https://widowsfull.com/ - https://widowsfull.com/ key antagonists of the movie, take middle phase in this new growth. Even though there is no formal release day for this portion of the planet, 'Widows' Will be introduced in November in the United States. Observe the trailer below

'Widows' Marks the triumphant return of Steve McQueen to the path right after the substantial achievements of '12 A long time of Slavery ', a movie that in 2013 won the Oscar for Most effective Photograph. Six a long time soon after the premiere, McQueen is all set to return to the ring, now, hand in hand with the very
https://widowsfull.com/ - Widows movie proficient Viola Davis.

Test, just a test

(Marimus, 19. 8. 2018 10:14)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(gueret, 11. 8. 2018 3:33)

Hello. And Bye.

New package XRumer 16.0 + XEvil 4.0 solve more than 8400 type of CAPTCHAs

(Helenpof, 23. 6. 2018 14:28)

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!


XEvil.net

Hi!

(JesusTaf, 24. 4. 2018 18:19)

Hi!

XEvil can solve 99% types of captcha

(MashaDug, 30. 1. 2018 18:29)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.


dan-radcliffe.estranky.cz

See also:
captcha entry captcha com 791

Free XEvil Demo solve 99% types of captchas

(MashaDug, 5. 12. 2017 12:54)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.