Jdi na obsah Jdi na menu
 


SPECIÁL -o Danovi

18. 3. 2007
Dan Radcliffe speciál! II.


Zapírá Dan Harryho Pottera?
„Stále dostávám nabídku nových scénářů, protože potřebuju pracovat, ale taky protože chci dokázat, že jsem schopen dělat něco jiného než Harryho Pottera. Nicméně si nevybírám své role jenom proto, že jsou jiné než hrát Harryho Pottera. Fakt, že filmy, které dělám v jiném prostředí (než HP), jsou prostě jenom o tom, je to pro mě opravdovější. Pozor, vím, že role Harryho Pottera je pro mě opravdovou příležitostí a věřte mi, že představování takové osoby není tak jednoduché. Ale s filmy (nebo hrami) jako je Equus, My boy Jack a December boys by se na mě lidé mohli dívat z jinéhé pohledu.“

Dan a náboženství
„Moje matka je židovského vyznání a můj otec je protestant. Náboženství je velmi zajímavou oblastí, ale nejsem opravdový věřící.“

Líbací sága: epizoda číslo 345
Třicetkrát bylo nutné opakovat scénu mezi Harrym a Cho, což se dobře ví: Přidal by se někdo k Danovi? "Bylo to geniální. Už sem to zažil při natáčení December boys. Být hercem je opravdu skvělé povolání: Mohl jsem líbat jednu velmi roztomilou dívku."


Proč si Dan představuje pro Harryho tragický konec?
Protože "všichni herci si představují scénu, kde umírají,"  dodává Dan sám osobně.


Dan se vyjadřuje k fimu Harry Potter a Fenixův řád
"Nový film popožene sérii na úroveň ještě vyšší díky jeho složitosti a pošmournosti. Myslím si, že se bude líbit stejně tak dětem a adolescenům jako dospělým."

Tvůrce Fénixova řádu mluví o práci s Danem
„Byl jsem trochu odstřčený od věcí s Danem. Je vekmi instiktnivní, inteligentní, ale taky velmi citlivý. Moje práce vychází z kvalit, které plně používá. Dan je cílevědomý a odhodlaný. Urychlil jsem pohled reakce veřejnosti před jeho služby.“

Věci týkající se December Boys
Jiný film velmi očekávaný Danem: Je to příběh čtyř osiřelých žáků v katolickém klášteře v Australii. Nedočkavě očekávají, kdo bude adoptován jako byla většina jejich kamarádů. V jeden den  se potká jakýsi mladý pár s náší čtveřicí sirotků. Tak se každý rozhodne sabotovat plány svých bratrů, aby byl on vybrán. Dramatická komedie na níž je Dan velice pyšný. "Příjímám hodně scénářů, ale tento film jsem si vybral, protože je vznešený. Role byla velmi zajímavá a tolik odlišná od role Harryho. Je to nádherný film a je tam dobrý a tragický příběh lásky, ve kterém je moje postava zahrnuta."  (Doopravdyj tedy Danovi až tak velmi vadí nálepka Harryho Pottera? - pozn. red.)

Bonusové zprávy
Od 14. února je DVD s televizním filmem David Copperfield k dispozici ve Francii. Dan se pohyboval na turné tohoto celovečerního filmu v roce 1999, když ještě nebyl celebrita. Imelda Stantoun alias profesorka  Umbridgeová a Maggie Smith, která hraje profesorku Mcgonagollovou, byly už tehdy jeho partnery.

Liam Neeson jako Rufus Brousek, ministr kouzel, v Princi dvojí krve?

Skandál kolem fotek Dana z Equus

Překlad: Arthuro. Děkujeme!
Zdroj: UHP.org
Sotva se objevily na internetu promoční fotky této hry, pobouřily část veřejnosti. Někteří rodiče pokládají otázky k důsledku dopadu obrázků na jejich děti. Některé články uvažující stejně trvdili, že společnost by se měla pokusit tuto hru zakázat!

Tak jako tak je to pouze zvěst. Mohl by to být herec, kterého jsme mohli vidět ve filmu Batman začíná a který namluvil lva Aslana v Letopisech Narnie. Zajímavé, protože Rufus je popisován jako, že se " podobá více starému lvovi".
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář